Wniosek o otwarcie konta bankowego mbank

Konto bankowe w mBanku czyli popularne eKonto to chyba najbardziej popularne konto bankowe wśród internautów i nie tylko, obok konta w Inteligo jest to najpopularniejsze konto osobiste zakładane przez internet. Nie dziwi więc fakt że internauci chętnie wypełniają w internecie wniosek o otwarcie konta bankowego w mBanku.

eKonto to szereg udogodnień z których te największe to zerowe opłaty związane z prowadzeniem konta czyli 0 zł za otwarcie jak również prowadzenie konta czyli możemy zapomnieć o miesięcznych opłatach za konto, również 0 zł za wykonywanie przelewów przez internet, darmowe wypłaty z aż 4800 bankomatów na terenie naszego kraju.

W ostatnim czasie mBank jeszcze bardziej zrewolucjonizował swoją oferte wprowadzając darmowy internet dołączany dla wszystkich którzy zdecydują się na otarcie konta w mBanku. Jak to wygląda? Przez pierwsze 3 miesiące możemy korzystać całkowicie za darmo z internetu który dostarcza 4G w Play (na miesiąc mamy do dyspozycji 3GB transferu danych do wykorzystania), w kolejnych 4 miesiącach również możemy mieć internet za darmo pod warunkiem że kartą mBanku wydamy na zakupy 100 w miesiącu. Również w kolejnych pozostałych 5 miesiącach mamy możliwość bezpłatnego korzystania z internetu jesli oczywiście spełnimy kolejny warunek – wydamy 100 zł w miesiącu za pomocą karty oraz będziemy przelewać na nasze konto w mBanku 1000 zł / miesiąc.

Kategoria: konto bankowe, konto osobiste
Tagi:, , , ,

Komentarzy: 2 do wpisu “Wniosek o otwarcie konta bankowego mbank”

Dodaj komentarz (+)

  1. Jennifer pisze:

    Dzięki za pierwszy kmneotarz na moim blogu W odpowiedzi na Twoje pytanie, tak zamierzam odkładać 45 zł co miesiąc (no chyba, że mi się pensja zmieni bo jest to pewien procent mojej pensji, więcej info w ). Co do odkładania tego w mBanku to jest to czasowe. Zastanawiam się nad otworzeniem kont oszczędnościowych w Eurobanku, bo jest tam lepsze oprocentowanie.Na razie wielkość mojego portfela jest na tyle mała, że nie mam zbyt dużego pola manewru. Jak więcej kasy się uzbiera, to pomyślę rf3wnież o giełdzie, monetach bulionowych itp.

  2. kredyt24 pisze:

    Zdecydowanie konto warte polecenia. Główne plusy? Brak opłat za prowadzenie konta. Nie ważne czy nasze konto często wpływają pieniądze czy nie wpływają wcale, prowadzenie konta jest bezpłatne a więc nie musimy się martwić że co miesiąc nasz rachunek będzie obciążany jakąś kwotą za prowadzenie, do tego jeszcze bezpłatne przelewy.

    Świetną opcją jeśli weżmiemy karte do konta jest program mRabaty w ramach którego dostajemy sporo zniżek przy płatnościach karty w tym Stena Line, Telepizza, Pizza Dominium czy wiele sklepów i firm.

Trackbacki/Pingbacki

  1. Firmowe konto z limitem kredytowym | Kredyt gotówkowy KREDYT-24

Zostaw odpowiedź