Kredyt na PIT w banku

Zawsze kiedy rozpoczyna się początek roku i przychodzi czas na rozliczenie się z fiskusem za ubiegły rok, banki wykorzystują ten fakt oferując możliwość zaciągnięcia kredytu na pit, bez okazywania innych zaświadczeń o zarobkach czy zatrudnieniu. Wystarczy więc sam dowód osobisty oraz rozliczenie podatkowe za poprzednui rok w postaci PIT-11, PIT-40 lub PIT-40A.

Aktualnie możliwość otrzymania kredytu na bazie przedstawienia takiego rozliczenia oferuje kilka banków wśród których znaleźlismy oferty banku PKO, Getin Banku oraz Kase Stefczyka. W tych bankach możemy otrzymać kredyt okazując nasze rozliczenie podatkowe za ubiegły rok. W zależności od tego czy rozliczamy się sami, czy rozlicza nas zakład pracy czy jesteśmy osobą na rencie lub emeryturze przedstawiamy stosowny PIT o numerach które wymieniliśmy zaraz we wstępie tego artykułu.

Oferta kredytów uzależniona jest od konkretnego banku w którym będziemy starać się o otrzymanie kredytu. Dla przykładu jeśli wybierzemy oferte Getin Banku to będziemy mogli otrzymać 150 000 zł a maksymalny okres spłaty będzie wynosił do 84 miesięcy.

W banku PKO kwota pożyczki to max 30 000 zł które możemy rozłożyć na okres spłaty 6 lat, natomiast w Kasach Stefczyka otrzymamy do 60 000 zł z rozłożeniem spłat nawet do 120 miesięcy.

Przykładowe oferty kredytów na PIT


Kategoria: kredyt gotówkowy, pożyczka
Tagi:, , ,

Zostaw odpowiedź