Praca na pół etatu a uzyskanie kredytu

Wiele osób pracujących w sklepach czy punktach usługowych często jest zatrudniana na pół etatu. Wiąże się to zazwyczaj z niższym wynagrodzeniem więc aktualnie osoby zatrudnione na pół etatu nie zarabiają więcej niż 600 czy 700 zł na rękę. Czy z takim wynagrodzeniem mamy szansę na uzyskanie gdzieś kredytu lub pożyczki?

GETIN BANK

Jednym z banków w którym uzyskamy kredyt przy niskich dochodach jest Getin Bank udzielający kredytów już od dochodu netto 600 zł miesięcznie. Oferta kredytowa skierowana jest dla osób które ukończyły 18 lat, posiadają zatrudnienie oraz zameldowanie na terenie Polski. Uzyskując dochód w wysokości 600 czy 700 zł nie będziemy mogli liczyć na jakąś dużą kwotę kredytu ale możliwe że uda nam się uzyskać 3, 4 czy nawet 5 tyś zł w przypadku dłuższego okresu spłaty.

PROVIDENT

Firma Provident zazwyczaj udziela pożyczek osobom posiadającym niski dochód oraz osobom które nie uzyskały kredytu w banku z pwoodu niskiej zdolności. Dla nowych klientów firma posiada pożyczki od 300 zł do 5000 zł z okresem spłat różniącym się od tych które mamy w banku ponieważ spłata rat odbywa się w cyklu tygodniowym dzięki czemu raty mamy podzielone na mniejsze kwoty.

PROFI CREDIT

Kolejna po Providencie oferta pożyczki pozabankowej skierowana do osób posiadających dochód minimum 800 zł netto. W ramach oferty możemy uzyskać pożyczkę od 200 do nawet 4000 zł z okresem spłaty od 6 do 48 miesięcy. Osoba starająca się o pożyczkę w Profi Credit musi mieć ukończone 18 lat i posiadać zameldowanie na terenie Polski.

VIVUS

Oferta Vivus skierowana jest do tych osób które chciałyby pożyczoną kwotę szybko spłacić. Aktualnie w firmie Vivus nadal trwa promocja w ramach której jako nowy klient firmy uzyskamy pożyczkę do 1200 zł bez opłat a więc po 30 dniach spłacimy tyle samo ile pożyczki wzięliśmy. Jeśli nie będziemy w stanie pożyczki spłacić w ciągu 30 dni możemy poprosić o przedłużenie okresu spłaty nawet o kolejne 30 dni jednak to już będzie nas kosztować dodatkową opłatę. Dużym atutem chwilówek Vivusa jest możliwość załatwienia wszystkiego od początku do końca przez internet.

Kategoria: chwilówki, kredyt gotówkowy, pożyczka, pożyczka pozabankowa
Tagi:, ,

Zostaw odpowiedź