Pożyczka na PIT w Kasie Stefczyka

Zaczął się nowy rok a więc jest to czas w którym powoli przymierzamy się do rozliczeń z fiskusem. Wiedzą o tym równie dobrze banki i instytucje finansowe które w tym okresie dają możliwość uzyskania pożyczki na PIT. Jedną z takich instytucji jest Kasa Stefczyka skierowana do osób które już otrzymały PIT za ubiegły 2013 rok.

Wybrane banki oraz instytucje finansowe wraz z początkiem roku rozpoczynają promowanie pożyczek na PIT, co przekłada się na odpowiednie zainteresowanie tego rodzaju pożyczkami. W zasadzie nie różnią się one jakoś specjalnie od innych pożyczek czy kredytów gotówkowych ani oprocentowaniem ani też prowizją. Różnią się tym od innych ofert że do uzyskania pożyczki wystarczy nam samo rozliczenie podatkowe za rok ubiegły, bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy zatrudnieniu.

Jak uzyskać pożyczkę na PIT w Kasach Stefczyka? Należy zacząć od tego że oferta obowiązuje do końca czerwca br. Pierwszym krokiem jest wypełnienie wstępnego wniosku o pożyczkę co możemy zrobić za pośrednictwem internetu korzystając choćby z powyższego linku. W kolejnym kroku będzie wymagane dostarczenie rozliczenia podatkowego PIT-11 za rok ubiegły oraz dowodu osobistego. Na tej podstawie pracownicy Kas Stefczyka dokonają oceny naszej zdolności kredytowej.

W ramach oferty możemy uzyskać pożyczkę na dowolny cel w kwocie uzależnionej od naszych potrzeb, może to być od 1000 zł do 60 000 zł. Okres spłaty takiej pożyczki również możemy dopasować do swoich wymagań i w przypadku większych kwot pożyczek okres spłaty może być rozłożony nawet na 10 lat czyli 120 miesięcy. W trakcie trwania umowy istnieje możliwość szybszego spłacenie pożyczki bez ponoszenia dodatkowych opłat.

Kategoria: kredyt gotówkowy, pożyczka
Tagi:, , ,

Zostaw odpowiedź