Konto firmowe na start

Darmowe konto firmowe za zero

Osoby które decydują się na otwarcie działalności gospodarczej zanim zaczną na dobre działać muszą najpierw załatwić kilka ważnych spraw bez których start ich firmy nie będzie możliwy. Nie mówimy tu już o wszystkich urzędowych sprawach które trzeba pozałatwiać ale choćby o wykonaniu pieczątki, rozpoczęcie prowadzenia księgowości czy założenie konta firmowego.

Dzisiaj sprawdzimy w jakich bankach otworzymy najkorzystniejsze dla nas konto firmowe tak aby płacić za nie jak najmniej a korzystać przy tym z szeregu udogodnień. Oto zatem nasze 3 propozycje:

Deutsche Bank – dbNet Biznes

Rozpoczynamy od konta które praktycznie nie ma sobie równych wśród innych kont firmowych. Mowa tu koncie dbnet biznes które znajdziemy w ofercie Deutsche Bank. Za co więc nie zapłacimy ani złotówki w przypadku korzystaniu z tego konta, proszę bardzo:

– 0 zł za otwarcie jak również prowadzenie rachunku (brak opłat miesięcznych)
– bezpłatne wypłaty z bankomatów nie tylko w Polsce ale też poza granicami Polski
– bezpłatne przelewy przez internet do krajowych banków
– wykonywanie przelewów za 0 zł do ZUS i US
– 1 przelew SEPA za darmo w miesiącu (do krajów unii europejskiej)

Ponadto warto wspomnieć że dbNet Biznes to również szereg dodatkowych atutów jak różnego rodzaju rabaty i bezpłatne pakiety wśród których znajdziemy rabaty na przelot samolotami czy ciekawy pakiecik mySafetyBIZNES mający na celu ochronę naszych danych znajdujących się w laptopie czy dokumentów.

mBank – mBiznes

Również mBank posiada w swojej ofercie ciekawą opcję dla osób szukających konta firmowego na start. Mowa tu koncie mBiznes które nie tylko da nam możliwość bezpłatnego prowadzenia konta firmowego czy wykonywania bezpłatnych przelewów do ZUS i US. Konto to cechuje się również dwoma mocnymi akcentami które przyciągają osoby które chcą założyć konto firmowe. Pierwszy z tych atutów to możliwość uzyskania kredytu na start nawet do 10 000 zł od pierwszego dnia założenia konta. Natomiast drugi to czasowa promocja która pojawiła się w ramach oferty mBiznes. Jest to 600 zł na ZUS w ramach której co miesiąc będziemy od banku otrzymywać bonus w wysokości 50 zł czyli 12x50zł = 600 zł.

Idea Bank – Konto Firma to ja

Kolejny pretendent do tytułu najlepszego konta dla firm na start. W ramach konta Firma to Ja otrzymujemy również bezpłatne prowadzenie konta dzięki czemu nie musimy się martwić o co miesięczne opłaty bo tu po prostu ich nie ma. Wszystkie dokonywane przelewy za pomocą internetu również mamy bezpłatne a ponadto również wydanie karty płatniczej. Za jej skorzystanie również możemy nie ponosić opłat pod warunkiem że spełnimy kryteria określone w regulaminie. W ramach konta możemy otrzymać również debet 0% na okres od 3 do 12 miesięcy.

Author: kredyt24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *