Pożyczki pozabankowe dla jednoosobowej firmy

Pożyczka pozabankowa dla jednoosobowej firmy

Firmy pozabankowe dosyć chętnie udzielają pożyczek osobom prowadzącym działalność gospodarczą a szczególnie tym którzy prowadzą jednoosobową działalność czyli firmy jednoosobowe. Gdzie możemy uzyskać taką pożyczkę dla jednoosobowej firmy i czy warto ją zaciągać?

Pozwolimy sobie nie odpowiadać na to ostatnie pytanie ponieważ na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie osobiście. Często taka odpowiedź uzależniona jest od sytuacji w której się znajdziemy. Jeśli dzięki takiej pożyczce będziemy mogli stanąć znowu na nogi i z powodzeniem dalej prowadzić naszą firmę – to tak, na pewno warto. Z drugiej strony warto też pamiętać że koszty zaciągnięcia takiej pożyczki będą znacznie wyższe niż pozyskanie pożyczki dla jednoosobowej firmy w banku. Dlatego jeśli mamy taką możliwość – pożyczmy gotówkę banku tym bardziej że ofert takich pożyczek nie brakuje i bez problemu znajdziemy je w takich bankach jak mBank, Idea Bank czy FM Bank.

Pożyczka dla dla jednoosobowej firmy

Co jednak jeśli nie mamy zbytnio innego wyjścia i pozostają nam jedynie firmy pozabankowe? Wtedy warto wybrać tylko te sprawdzone oferty które na rynku są nie od dziś. Z góry warto zaznaczyć że choć na temat takich firm jak Provident czy Profi Credit chodzą w internecie różne opinie to nasze zdanie jest takie że jeśli ktoś czyta dokładnie umowę lub dokładnie zapozna się z ofertą i przede wszystkim na czas będzie spłacał raty pożyczek w/w firmach to nie powinien mieć później większych lub żadnych problemów z w/w firmami.

Provident udziela pożyczek firmowych w zasadzie od niedawna ponieważ od pierwszej połowy tego roku, jednak jako marka jest obecna na krajowym rynku już kilkanaście lat. Osoby posiadające jednoosobową firmę mogą uzyskać pożyczkę w Providencie do 10 000 zł z okresem spłaty na podobnych zasadach jak klienci indywidualni czyli od 30 do 90 tygodni. Jak nas zapewniono produkt cieszy się sporą popularnością i co ważne sporą przyznawalnością pożyczek dla firm. Jeśli więc z jakichś powodów bank odmawia nam uzyskania pożyczki jest szansa że dostaniemy ją w Providencie. Dużym atutem takiej pożyczki jest możliwość wliczenia jej kosztów w koszty wykonywanej działalności.

W Profi Credit możemy uzyskać nieco większą kwotę niż w Providencie i na bardzo podobnych zasadach spłaty jak w banku czyli rata płacona co miesiąc. Wartość pożyczek dla firm to od 5000 zł do 24 000 zł (w ofercie pożyczki biznesowej pomostowej) z okresem spłaty od 1 do 11 miesięcy. Podobnie jak oferta Providenta tak i ta oferta cechuje się dużą przyznawalnością, poza tym Profi Credit nie zanurza się w naszą historię BIK. Do otrzymania pożyczki w zasadzie wystarczy nam dowód osobisty, wpis do ewidencji, wyciąg z konta bankowego oraz PIT za rok ubiegły. Oferta pozabankowa w Profi Credit skierowana jest do osób prowadzących jednoosobową firmę przynajmniej od 12 miesięcy.

Author: kredyt24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *