Kredyt dla nowej firmy na start

Kredyt dla nowej firmy

Przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej, przydają się dodatkowe środki finansowe. Najlepiej jeśli uda nam się je pozyskać we własnym zakresie, odkładając swoje własne oszczędności. Jeśli nie jest to możliwe, wtedy pozostaje nam opcja pozyskania kredytu lub pożyczki na start dla nowych firm.

Proces uzyskania gotówki dla osób prowadzących jedno osobową działalność nie jest specjalnie skomplikowany. Taki kredyt na start, uzyskamy zarówno za pośrednictwem banków, jak również firm pożyczkowych. W przypadku kredytów bankowych udzielanych na start działalności, będzie nam jednak potrzebne zabezpieczenie. Takie pożyczki udzielane są najczęściej w postaci pożyczek hipotecznych. Do ich uzyskania niezbędne będzie więc posiadanie nieruchomości lub innego majątku. Taki kredyt może być udzielany również w postaci kredytu inwestycyjnego, gdzie finansowana jest nowo powstająca inwestycja.

Kredyt dla nowych firmy na start od 1 dnia działalności

Jeżeli jednak zależy nam nie dużej kwocie kredytu na rozruch firmy rzędu kilku tysięcy złotych, takie finansowanie możemy uzyskać z pomocą firm pożyczkowych. Aktualnie na rynku finansowym istnieje szereg firm które umożliwiają pozyskanie takich dodatkowych środków jak choćby Iwoca, Kredytmarket czy Fundusz Mikro. Za pośrednictwem tych firm uzyskamy bez większych problemów pieniądze potrzebne na rozwój naszej działalności gospodarczej. Możemy ją uzyskać na dowolny cel, bez przedstawiania jakichkolwiek dokumentów finansowych. Taką pożyczkę będziemy mogli uzyskać już od 1 dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Co więcej, nie będą konieczne żadne dodatkowe wizyty w placówkach. Wszystkie formalności związane z pozyskaniem dodatkowych środków, będziemy mogli załatwić drogą internetową. Jest to spore ułatwienie, szczególnie jeśli mieszkamy w małej miejscowości, z której na dojazd do Warszawy czy Poznania musielibyśmy poświęcić sporo czasu i pieniędzy.

Author: kredyt24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *